PRATİK UYGULAMA EĞİTİMLERİ

Haftalık uzun eğitimler yerine sadece kendinizi eksik gördüğünüz ve tecrübenizi arttırmak istediğiniz konuya özel uygulama ağırlıklı bir eğitimi KENDİ TEKNENİZDE almanız mümkün!

Bu eğitim ile marina giriş/çıkış, yakıt iskelesi veya başka teknelere aborda/avara manevralarını yaşayarak tecrübenizi arttıracaksınız.

Bu eğitim ile zemin’e uygun demiri seçme, derinliğe göre doğru demirleme, koylardaki şamandıralara bağlanma ve Akdeniz usulü kıçtan kara bağlanma tekniklerini yaşayarak tecrübenizi arttıracaksınız.

Bu eğitim ile klasik navigasyon yöntemleriyle kerteriz alma, fiks mevki koyabilme, harita üzerinden rota planlama ve elektronik seyir yardımcılarının daha verimli olarak kullanmasını yaşayarak tecrübenizi arttıracaksınız.

Bu eğitim ile fener ve diğer ışıklı işaretleri tanıyacak, karanlıkta teknenize hakim olmanın püf noktalarını, gece seyri planlaması ve güvenle gece seyri yapılmasını yaşayarak tecrübenizi arttıracaksınız.

Bu eğitim ile denize adam düştü (MOB) manevrasını doğru ve efektif olarak yapabilmeyi, tekne üzerinde acil durumlarda neler yapılması gerektiğini ve güvenli seyir kriterlerini yaşayarak tecrübenizi arttıracaksınız.

Bu eğitim ile teknenizin motoru ile ilgili dikkat etmeniz gereken noktaları, elektrik ve sıhhi tesisatının temel mantığı ve olası arızalarını yaşayarak tecrübenizi arttıracaksınız.

Eğitim programlarımız deneyimli eğitmenlerimizce simülasyonlar ve yaşayarak öğrenme egzersizleri eşliğinde uygulanıyor. Tüm konular tekne üzerinde uygulamalı olarak katılımcılara uygulatılarak tekrar ediliyor. Teorik konular da yine tekne üzerinde veriliyor.

ULUSLARARASI EHLİYETİNİZİ ALIN! : 5 gün süreli IYT Powerboat Skipper eğitimini kendi teknenizde tamamlayarak uluslararası geçerlilikte bir ehliyet sahibi olabilirsiniz.

EĞİTİM ÜCRETLERİMİZ

TARİH, TEKNE MODELİ VE KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLEN GÜNCEL FİYATLARIMIZI ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM KURUNUZ.

 • Eğitim hizmeti
 • Eğitim notları
 • Başarı sertifikası
 • Katma Değer Vergisi
 • Eğitmen ulaşım ve yemek masrafları
ÖDEME / İPTAL / İADE / ERTELEME ŞARTLARI:
 • Rezervasyonunuzu kesinleştirmek için toplam bedelinin %50’sini rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren üç (3) işgünü içerisinde ödemeniz gerekiyor. Kalan ödemeyi ise etkinlik tarihinde elden veya eft/havale ile yapabilirsiniz.
 • Seyahat yasağı varsa etkinlik tarihine 1 gün kalaya kadar iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda isteğinize göre kesintisiz tam iade yapılır veya erteleme hakkı tanınır. Yasak yok ise;  60 gün kalaya kadar kesintisiz tam iade veya erteleme hakkı tanınır.  Bunun için etkinlik tarihinden en az 60 gün öncesinden tarafımıza yazılı olarak (email, faks) bildirimde bulunmanız gerekiyor. Etkinliğe 60 gün kaladan az kalan durumlarda ise iade için etkinliğin tamamlanması beklenir. Yapılan iptalden boşalan yerin başkasına satılmış olması durumunda ücretin tamamı iade edilir.  Aksi durumlarda ücret iadesi yapılmaz.
 • Döviz olarak belirtilen fiyatlarda Türk Lirası ödeme yapmak isterseniz ödeme günündeki güncel döviz kurunu baz alarak ödeme yapabilirsiniz.
 • Zorunlu hallerde Açık Deniz Akademi etkinliği iptal edebilir. Bu durumda öncelikle etkinliğin uygun ileri bir tarihte düzenlenmesine çalışılır. Bu mümkün olmaz ise ücret iade edilir.
 • Herhangi bir sebeple etkinliğe katılmak üzere tekneye binilmez veya etkinlik başladıktan sonra iptal gerçekleştirilirse maalesef bedel iadesi yapamıyoruz.
 • Etkinliğin mücbir sebeplerden dolayı tamamlanmaması durumunda programa göre yapılamayan günleri baz alınarak ücret iadesi yapabiliyoruz.
 • İadeleri ancak rezervasyonu yapan kişiye yapabiliyoruz.

Gelin şimdi kendinize bir iyilik yapın, yelken eğitimi alın!